X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
کیف چرم
charmsara شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶

بر روی کیف چرم بو و ادکلون نپاشید . الکل جان دار درین مواد منجر می توان به رنگ چرم جراحت برساند . در حالتی‌که برای مدتی مایل نیستید از اثاثیه چرمی خویش نظیر کیف های چرمی استفاده فرمایید باطن آن مجله بگذارید که صورت ظاهری خویش را از دست ندهد . همینطور حجم چرم در تماس با آب و رطوبت ارتقاء یافته و کش می‌آید و با کم آب کردن آن در صورت نداشتن توان حتمی , چرم وضعیت نخستین خویش را از دست میدهد . در چنین مواقعی چرمی که آب خورده را بایستی به آرامی و در گرمای ملایم کم آب کرد و از قرار دادن آن در قبال حرارت و همینطور خورشید , می بایست پرهیز کرد . تلاش نمائید چرم را منزه نگه دارید و نگذارید گرد و غبار به زمان طولانی روی آن بماند از قرار دادن تولیدها چرمی خویش در معرض آفتاب به بازه زمانی طولانی خویش داری فرمائید . چرم را به طور عصر ای با اسفنج یا این که پارچه نمناک منزه نمایید و گرد و خاک و لکه های سطحی روی چرم را منزه نمایید . در مورخ معاش بشر از قدیم پیوندی عمیق بین احتیاجات وی وحیوانات متعدد وجود داشته است . پوست حیوان ها نقش کلیدی در رفع بخش اعظمی از این نیازها ایفا کرده و می نماید . به عنوان مثال از پوست زمخت و مشقت بار کرگدن سپر می ساختند تا در جنگها حفظ کننده جانشان باشند . صحیح نظیر معاش حقیقی وواقعی , کیف پول شما می بایست امنیت داشته باشد . انتقال بها به هر مکان مناسب را به شکلی دوچندان بی آلایش , ممکن ساخته و به شما اذن می‌دهد که پول خویش را در دست گرفتن نمائید . چنین امکاناتی خوب , نگرانیهای امنیتی بزرگی را نیز در ادامه داراست . در عین حالا , در صورتی‌که بدرستی استفاده فرمائید , میتواند سطح های فراوان بالای امنیتی را آماده نماید . همواره بخاطر داشته باشید که به مراد حفظ از پولتان , مسئولیت انجام اقدامات صحیح بر عهده خویش شماست . البته چرم ; چرم ارگانیک از فرآورده های پوست حیوان‌ها , مواد غیر گیاهی و گیاهی طی تیم ای از اعمال فیزیکی و شیمیایی بدست میاید . این چرم ارگانیک در قبال بخش اعظمی از باکتریها ( عوامل فیزیکی و موقعیت آب و هوایی متعدد ( نسبتا مقاوم است . خصوصیت زیاد اساسی چرم ارگانیک عبور یه خرده از جریان هواست . چرم ارگانیک مثل پوست زنده احتیاج به تنفس دارااست وگرنه در گیر پوسیدگی میگردد به همین بهانه در‌حالتی که قصد داشتید از کالای چرمی خویش برای مدتی استفاده نکنید , آن را درون کیسه پلاستیکی قرار ندهید و به جای ان از یک کیسه پارچه ای استفاده نمایید در حالتی که که بقیه مواد تصنعی بازدارنده نفوذ هوا میگردند . از به عبارتی قدیم تاکنون در موردها بخش اعظمی مورد استفاده قرار می‌گیرد : از زین اسب گرفته تا اشکال خرقه , کیف , کفش ّکلاه ّ روکش مبل و تزﺌینات داخلی خودرو . 

برای پیشگیری از چین و چروک شدن چرم از قرار دادن اشیای سنگمین باطن آن دوری کنید . زمانی که از خرقه چرمی استفاده نمیکنید آن را بر روی چوب لباسی دلخواه معلق کرده و کاور بکشید آن‌گاه آن را در محلی به دور از رطوبت و گرما بگذارید . هیچوقت چرم را به طور تر یا این که مرطوب در کاور و بوفه قرار ندهید . هنگام خرید همت نمائید لباسی تعیین فرمایید که مقدار بدن ( سایز ) شما باشد کوچک یا این که بزرگ بودن میزان جامه در بلند برهه زمانی منجر از صورت افتادن آن خواهد شد . بجهت رعایت مساله بهداشتی حلّال رنگ های مستعمل در زمان ساخت چرم آب است , برای همین رنگ جامه های چرمی در قبال عرق شدید و سایش بسیار تن مقاوم نیست . 

از کیف پول ارزان ارزش استفاده فرمایید حمل کردن کیف پول ( You can see links before reply ) چرم یا این که به ارتفاع کلی گرانقیمت دزدها و جیب برها بیشتر وسوسه می نماید . آن ها با دیدن ظواهر کیف چنین تصور می نمایند که درحال حاضر چقدر تراول و پول درشت در کیف شما وجود دارا هستند و چه مجال خیر و خوبی برای فریم زدن پول های شما به دست آورده اند . پول هایتان را یکجا نگه ندارید همگی مبالغی را که میخواهید حمل فرمایید , به هیچ وچه یک جا محافظت نکنید .

ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :