X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
کیف چرم
charmsara پنجشنبه ۹ آذر ۱۳۹۶

کیف چرم زنانه

۱ - جورابگیر 

جورابگیر یا این که کتیبه یا این که نمدی برای دادن استحکام و موقعیت مقاومت به چرم در صنعت کیف و کفش استفاده می گردد . و ولی زیرا بین استری و چرم قرار می‌گیرد رنگ آن برای کیف اهمیتی ندارد . جورابگیر حالتی نظیر چرم گاوی کم آب به محصول شما خواهد اعطا کرد و بیشتر کف کیف یا این که کنار کیف هایی مانند گونه های دیپلمات و اداری استفاده میگردد . همپنین برای کیف هایی که قصد دارید وضعیت شل نداشته و صورت خویش را در حالات متعدد از دست ندهند . روش استفاده از جورابگیر این است که آن را معمولا بین چرم و استر قرار میدهند خوبتر است در‌صورتی‌که که یخواهید از این محصول استفاده نمائید تنها اطراف ان را چسب بزنید . چرا‌که پس از مدتی چرم تصنعی شما وضعیت چروک و پف کرده پیدا می کند . همینطور اگر که عمل شما می بایست تا شود ابتدا عمل را تا نمایید و بعد چسب بزنید و بدوزید تا پس از دوخت , فعالیت کج نشود و پاره ای که استر و یا این که لایی شما می بایست کوتاه خیس شود به‌این دسته معین شود در چرم ارگانیک که چسبندگی بهتری دارااست نیر خوب تر است همین فعالیت را انجام داده و از چسب زدن نا منظم پرهیز کنید . 


۲ - قدک 


قدک 


قدک محصولی است که برای سفت و ایستاده نگه داشتن کیف بین آستری و چرم قرار می گیرد . این محصول علاوه بر صنعت های کیف در مورد ها دیگری مانند کفش هم کاربرد داراست . 


۳ - تکسون 


تکسون 

تکسون هم مثل قدک جنس سفت و فشرده ای دارااست و در ساخت کفش و کیف استفاده می شود . تکسون نسبت به جورابگیر و قدک جنس کم آب خیس و سفت تری دارااست . بعنوان نمونه تکسون برای کفی کفش استفاده میشود و شیوه چرم کفش برای فعالیت کشی ابتدا به تکسون متصل شده و نهایتا به زیره وصل میشود . تکسون برای کف کیف بدلیل استحکام بالا مورد استفاده قرار میگیرد . 


۴ - فوم 


فوم 


برای استفاده در کیف و کفش و استحکام دادن به آن استفاده میگردد . فوم وقتی استفاده می گردد که کیف 


شما نیاز به کمی استحکام و عدم نرمی داراست . فوم مقاومت و بی آبی کمتری نسبت به جورابگیر داراست و استفاده خاص خویش را در صنعت کیف و چرم دارا می باشد . در واقع برای بدنه کیف خوبتر است از فوم استعمال شود زیرا نرمی بیشتر نسبت به جورابگیر و تکسون داراست , استفاده از جنس های کم آب خیس مثل تکسون سبب می گردد پس از مدتی استفاده از کیف و تولید ناکامی در تراز آن ظاهری با سطح های شکسته تولید شود . 

۵ - شلاقی 

یک ورق پلاستیک فشرده می باشد که برای اثبات نگه داشتن کیف و خوش فرم بودن آن استفاده می گردد . بدلیل طاقت فرسا بودن برش زدن شلاقی معمولا از جورابگیر استفاده می‌شود . 

برای کیف های مجلسی و کف کیف معمولا از قدک یا این که تکسون , بدلیل ایستایی بالا استفاده می شود . 

برای کیف های معمولی , کناره ها , طبله ها و دیواره ها از فوم که قابل انعطاف وحالت پذیرتر است استفاده می‌شود . 


نکته : 


تمام لایه های ذکر شده می بایست بین چرم و آستر قرار گرفته و از الگو با اهمیت حدود یک سانت کوچکتر 


می بایست باشد .

ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :