X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
کیف چرم
charmsara يکشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶

کیف چرم زنانه

پوست چرم مار از لوکس ترین و شایسته ترین گونه های چرمهای ارگانیک ست که امروزه درخواست برای خرید و فروش آن زیاد ارتقاء پیدا کرده و حیث تولیدکنندگان و مشتریان متعددی را به خویش جلب کرده است . 

احتمالا این سوال برایتان اتفاق افتاده باشد که از پوست چرم مار چه استفاده هایی می گردد و برای چه تولیداتی کاربرد دارد؟! 

پوست مار ارگانیک اشکال مختلفی داراست که فی مابین آن ها جور پیتون بیشتر شناخته شده و ولی بخشی از شایسته ترین ها به حساب آورده می شود ; اشکال افعی , کبرا و … هم می باشند که به نسبت مشتریان خاص تری دارا‌هستند . 

البته این که کاربرد این پوست های مار ارگانیک چه چیزی است ; بیشتر برای ساخت تولید ها تزئینی و هم کیف و کفش های مجلسی زنانه است . ولی برای ایجاد اکسسوری ها نیز مورد استفاده قرار میگیرند . 

از بینش متخصص ها حوزه چرم , شایسته ترین اشکال پوست چرم مار آنهایی می‌باشند که دارنده فلس های تندرست بوده و کم آب نباشند ; و در واقع انعطاف پذیرند . 

ناگفته نماند که پوست های مار هم همچون دیگر چرمهای ارگانیک نیاز به مراقبت و حفظ دارا‌هستند ; در واقع باید علاوه بر این‌که زیر نوروفروغ بدون واسطه آفتاب قرار نگیرند , از محول آرمیتاژ برای درخشان سازی و هم ارتقاء انعطاف پذیری و قدمت محصول فایده گرفت . 

در لحاظ داشته باشید که برای ساخت شایسته ترین اشکال تولیدها چرمی , می می بایست از پوست و چرمهای جايگاه یک و مرغوب مصرف شود ; لذا تولیدکنندگان در هنگام خرید به‌این مسئله دقت داشته باشند تا در غایت محصول لاکچری و جذابی ساخت گردد . 


ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :