X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
کیف چرم
charmsara سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶
پوست چرم مار از گران‌قیمت ترین و شایسته ترین اشکال چرمهای ارگانیک ست که امروزه درخواست برای خرید و فروش آن زیاد ارتقا پیدا کرده و حیث تولیدکنندگان و مشتریان متعددی را به خویش جلب کرده است . 
احتمالا این سوال برایتان اتفاق افتاده باشد که از پوست چرم مار چه استفاده هایی میگردد و برای چه تولیداتی کاربرد دارد؟! 
پوست مار ارگانیک اشکال مختلفی دارااست که در بین آنان دسته پیتون بیشتر شناخته شده و ولی جزو شایسته ترین ها به حساب آورده می شود ; گونه های افعی , کبرا و … هم میباشند که به نسبت مشتریان خاص تری دارا‌هستند . 
البته این‌که کاربرد این پوست های مار ارگانیک چه است ; بیشتر برای ساخت محصول ها تزئینی و هم کیف و کفش های مجلسی زنانه است . ولی برای ایجاد اکسسوری ها نیز مورد استفاده قرار میگیرند . 
از نگرش متخصص ها حوزه چرم , شایسته ترین اشکال پوست چرم مار آنهایی می باشند که دارنده فلس های سلامت بوده و کم آب نباشند ; و در واقع انعطاف پذیرند . 
ناگفته نماند که پوست های مار هم همچون دیگر چرمهای ارگانیک نیاز به حفظ و محافظت دارا هستند ; در واقع بایستی علاوه بر این‌که زیر فروغ و روشنایی بی واسطه آفتاب قرار نگیرند , از محول آرمیتاژ برای درخشان سازی و هم ارتقاء انعطاف پذیری و قدمت محصول فایده گرفت . 
در لحاظ داشته باشید که برای ایجاد شایسته ترین اشکال تولیدها چرمی , می بایستی از پوست و چرمهای رتبه یک و مرغوب مصرف شود ; لذا تولیدکنندگان در هنگام خرید بدین مسئله اعتنا داشته باشند تا در غایت محصول لاکچری و جذابی ساخت گردد . 

ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :