X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
کیف چرم
charmsara پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶

کیف چرم

کاپشن چرم مردانه و رمز حفظ صحیح از آن 


کاپشن چرم مردانه یا این که کت جیر به روش‌های خاص مراقبت نیاز دارااست , پی بردن این روش‌ها برای مراقبت سرمایه‌ای که خرج یک کدام از با ارزش‌ترین لباس‌های توی گنجه خویش کرده‌ایم لازم است . کاپشن چرم مردانه چه تماما قانونی و بی آلایش باشد چه روزانه و رنگی با تزیینات زیاد , یک جامه کلیدی است که می بایست از آن به نیکی حفظ شود . 


بین کت و کاپشن چرم و سایر لباس‌هایتان مقداری تفاوت قائل گردید , شما نمی‌توانید آن‌ها‌را همچنین به باطن خودرو لباسشویی بیاندازید و توقع داشته باشید که تندرست و پاک و تازه از آن خارج بیاید .


پاک کردن و حفظ از کت‌ها و کاپشن‌های چرمی با ارزش قلق خاص خویش را داراست , جزء روش‌های نگداری از کت‌ها را می‌توانید از اتیکت پشت جامه بخوانید البته این تمامی نکات موردنیاز حفظ از کت و کاپشن چرم مردانه نیست , واجب است پیشین از آنکه جامه چرم خویش را با ایرادات کوچک حاد فرمایید , به نکاتی که با تجربه‌های طولانی به دست می آیند , نگاهی بیاندازید . 


سر و راز حفظ صحیح از کت و کاپشن چرم مردانه 

فروش کاپشن چرم مشهد مقدس در مغازه اینترنتی دیجی خرقه 


محافظت از کت و کاپشن چرم خوب تر از تعمیر آن است 

در‌صورتی‌که جدید یک کاپشن چرم مردانه برای خودتان خریده‌اید و هنوز آن را به بدن نکرده‌اید پس خوبتر از پیش از پوشیدن نکات مراقبتی آن را رعایت فرمایید . استفاده از اسپری منحصربه‌فرد چرم یا این که جیر برای محافظت از کت پوست گران بها شما کلیدی است . البته مدام پیش از آن که کل کاپشن خویش را اسپری نمائید , اسپری را روی یک نقطه کوچک از خرقه آزمایش نمایید تا مطمئن گردید که اسپری برای کاپشن شما دلخواه بوده و فساد و تغییر تحول رنگ تولید نمی کند . برای آزمایش کردن اسپری جایی از کاپن چرم را تعیین فرمایید که توی رویت کرد نباشد برای مثال زیر بغل یا این که زیر گریبان آن . 


در شرایطی که دیر شده و آب به کاپشن چرم شما جراحت رسانده خوب تر است از این تراز رد شده و ابتدا پروسه بعدی برای تصحیح کاپشن مردانه را انجام داده و آن گاه به سطح استفاده از اسپری اختصاصی حفظ از چرم استفاده فرمائید .

ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :