X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
کیف چرم
charmsara جمعه ۱۱ خرداد ۱۳۹۷

کیف پول

این روزها تعداد زیادی از تغییرات و سبک های کت چرمی بمبرون وجود دارد. اگر شما در بازار برای یکی هستید، در اینجا چند نکته وجود دارد که می توانید یک ژاکت عالی را برای قیمت ای که می توانید مورد ضرب و شتم قرار ندهید، به دست آورید.

کیف پول

ژاکت کلاسیک بمب افکن ژاکت بمب افکن واقعی از چرم ساخته شده است. شما می توانید آنها را به عنوان یک ژاکت که یک هواپیما در جنگل های جنگی در جنگ جهانی دوم می پوشند فکر کنید. این کت ها در ابتدا طراحی شده بود تا خدمه های هوائی را در ارتفاع های بالا گرم کند تا در ماموریت های طولانی پرواز کنند. به همین دلیل است که آنها باید با چنین کیفیتی ساخته شوند و امروزه این سبک روحیه کسانی را که قاپها بخشی از لباس روزانه خود هستند را جذب می کند. اگر شما در مورد خرید ژاکت فکر می کنید، گزینه های مختلف را بررسی کنید، بنابراین می توانید یک سبک را که دوست دارید پیدا کنید و یک خرده فروش برای خرید از آن پیدا کنید.


هنگامی که به خرید لباس کت و شلوار خود نگاه می کنید، خرید را فقط از خرده فروشانی که دارای شهرتی خوب هستند در نظر بگیرید. باید چیزی به اشتباه برسد، مانند جلیقه ای که در بعضی موارد ناقص است، شما می دانید که خرده فروش خدمات عالی مشتری را ارائه می دهد و مایل است هرگونه چنین وضعیتی را اصلاح کند. اگر شما به دنبال خرید یک خرده فروش جدید هستید که قبلا هرگز استفاده نکرده اید، برای اطمینان در مورد آنلاین به صورت آنلاین بررسی کنید تا ایده خوبی در مورد این شرکت و شهرت آن داشته باشید.


تاریخچه کت چرمی بمب گذار

جنگجویان بمب گذاری شده در دوران جنگ جهانی دوم، قرن ها در حال حاضر پوشیدن کت چرمی بوده است. در جنگ جهانی اول، تمام هواپیماها دارای کابین خلبان بودند و با سوت باد از آنها گذشته بود، خلبانان باید چیزی را پوشانند که برخی از آنها را از عناصر محافظت می کرد. در ابتدا (1915)، کت چرمی بلند پوشیده شد. تا سال 1917، ارتش ایالات متحده شروع به توزیع کتهای چرمی سنگین با پوشش گردن گردان به خلبانان خود کرد. بسیاری از این ها در حال حاضر برای پوشش های راحت تر، پوشش های زیپ و پوشش های خز برای عایق بندی بهتر استفاده می کنند.


با این حال، ژاکت بمب افکنی که ما آن را تشخیص دادیم - با پوشیدن پوست گوسفند - تا سال 1926 ظاهر نشد. این در انگلستان تولید شد و در جنگ جهانی دوم به نیروی هوایی سلطنتی (RAF) عرضه شد.


آگهی اصلی برای ژاکت پرواز A-2 در ایالات متحده آمریکا، دو نوع از ژاکت بمب افکن بین جنگ ها ظاهر شد - سپاه پاسداران A-2 (ژاکت بمب افکن چرمی کلاسیک هنوز محبوب امروز) در سال 1930/31 به خدمت گرفت و G- 1 که توسط نیروی دریایی به موازات A-2 توسعه داده شد. در واقع در سال 1943 A-2 به پایان رسید و G-1 تا سال 1978 ادامه یافت.


خرید یک جلیقه بمب افکن

شاید برای یک نسخه معتبر از کت چرمی بمبگذار شکار کنید در این مورد، اگر فروشگاه شما در یکی از مناطق شما قرار دارد، از فروشگاه های مازاد نظامی مطلع شوید و یا به راحتی بتوانید یکی را آنلاین پیدا کنید. شما همچنین می توانید به خرید کت از هواپیماهای بازنشسته که مایل به بخشیدن با آنها هستند نگاه کنید. آنها احتمالا برای هزینه های فوق العاده ای خواهند رفت زیرا خلبانان پیشین و خدمه هوا ممکن است دلبستگی های احساسی و خاطرات مأموریت های رزمی را در هنگام پوشیدن ژاکت داشته باشند. ژاکت آسیب دیده مبارزه احتمالا به عنوان پایه ای از ژاکت است که می توانید پیدا کنید. شما همچنین ممکن است علاقه مند به کت و شلوار کلکسیونی است که توسط هواپیما معروف ساخته شده است. با این حال، باید مطمئن شوید که هر کت و شلوار قبلی پوشانده شده برای هر آسیبی که می تواند آن را بی مصرف کند.


یک جلیقه ای را انتخاب کنید که اندازه آن است، اما مطمئن شوید که شما به اندازه کافی کوچک یا انعطاف پذیر نیستید. وقتی سعی می کنید لباس های چرمی را که برای شما خیلی کوچک است بپوشانید، همیشه احتمال دارد که آن را شکسته و تقسیم کنید، مخصوصا اگر شما با یک ژاکت چرم واقعی برخورد کنید. بنابراین اندازه و اندازه های خود را قبل از سفارش اندازه گیری کنید. خرده فروشان باید یک نمودار یا حداقل اندازه گیری های ژاکت داشته باشند تا بتوانید قبل از ارسال سفارش خود مشورت کنید


کت چرمی بمب افکن کلاسیک در معنای واقعی است. این ریشه ها با هواپیماهای اولیه و با خدمه های بمب افکن در جنگ جهانی دوم دروغ است. هالیوود محبوبیت این کاپ ها را از طریق دهه ها افزایش داده است، از کت استیو مک کوئین در فرار بزرگ تا یکی از تام کروز که در Top Gun استفاده شده است. این کت های عالی است که احساس پرواز و کار به عنوان یک هواپیما را حفظ می کنند و هرگز از سبک بیرون نمی روند

ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :