X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
کیف چرم
charmsara سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶


ارتقاء روز افزون تقاضا و استفاده از دستگاه های متنوع در کارخانه های ساخت چرم تصنعی و مصنوعی , منجر ساخت محصولاتی در طرح , رنگ و کیفیت متنوع و ارتقا کاربرد چرم تصنعی و مصنوعی شده‌است . قیمت خوب , ارتفاع قدمت بالا , طرح و رنگ متنوع تمامی از عوارض ارتقا کاربرد چرم تصنعی و مصنوعی هست . با قرائت این مقاله با تولیدها متنوع کارخانه های چرم تصنعی آشنا می‌شوید و کاربرد تولید ها آن‌ها رو در معاش روزانه خویش می‌بینید . 

کاربرد چرم تصنعی و مصنوعی 
چرم لباسی 
کاربرد چرم تصنعی در صنعت پوشاکانواع کاپشن , پالتو , خرقه های زنانه و مردانه با این گونه چرم قابل ساخت است . 

چرم کفشی 
کاربرد چرم تصنعی و مصنوعی در صنعت کفتولید گونه های کفش های ورزشی , کلاسیک مردانه , مجلسی زنانه و نوپا گانه کیفیت بالا قابل پذیرش از کاربردهای چرم تصنعی و مصنوعی است . 

چرم کیفی 
کاربرد چرم تصنعی و مصنوعی در صنعت کیفاین مدل چرم در ایجاد اشکال کیف های قانونی , اداری , مجلسی , ورزشی مردانه زنانه و کودک گانه و همینطور چمدان های مسافرتی کاربرد داراست .

چرم مبلی و صندلی 
کاربرد چرم تصنعی در صنعت مبلماناین گونه چرم تصنعی و مصنوعی در ساخت روکش گونه های مبل , صندلی و همینطور در صنعت ماشین سازی در بخش تزیینات داخلی استفاده میشود . 

چرم آستری 
کاربرد چرم تصنعی و مصنوعی در ایجاد چرم آستریچرم آستری یکی پرکاربرد ترین محصول ها کارخانه های ایجاد چرم تصنعی است . این دسته چرم در صنعت مبلمان تحت عنوان آستر روکش مبل , صندلی های استیل و صندلی های اتومبیل استفاده می‌شود . در صنعت پوشاک آستر اشکال خرقه , کیف و کفش را این دسته چرم تهیه و تنظیم می نمایند . این محصول در صنعت فرش به خواسته ترمز و کناره ی فرش کاربرد دارااست . همینطور روکش تخت های بیمارستانی هم از دسته دیگری از این محصول تنظیم میگردد . 

پارچه های ضد آب ( Waterproof ) 
کاربرد چرم تصنعی در صنعت پارچه های ضد آباز این مدل چرم در ساخت اشکال خیمه های مسافرتی و کمک کردن و همینطور خیمه کامیون خا و وانت توشه ها می توان استفاده گرفت . سایبان های مغازه ها و همینطور گونه های کفش و کیف های مکتب ای دخترانه و پسرانه هم از این محصول ایجاد می‌شوند . 

روکش جلد یا این که گالینگور ( Hardcover ) 
این محصول در تنظیم ی روکش جلد اشکال کتاب , محل کار , سررسید و زونکن استفاده کرد . از دسته مرغوب گالینگور به مراد ایجاد اشکال ست های تبلیغاتی سازمانی نظیر دفتر کار گوشی تلفن , روز‌نگار و … استفاده می‌شود . این مدل چرم را برای ساخت کاغذهای دیواری و همینطور صحافی کتاب هم استفاده می نمایند . گالینگور فرنگی دارنده طرح ها و رنگ ها فراوان متنوعی است که بها زیاد بالایی نسبت به مثال ی داخلی اش داراست . 

چرم های متفرقه نظیر چرم کرستی , لمینیت شده , گاگولیت و … 
از آن جایی که خط ایجاد در کارخانه های ایجاد چرم تصنعی و مصنوعی دارنده دستگاه های متنوعی است , قادر است گستره ی عظیمی از تولید ها چرمی را ایجاد نماید . هر مورد از این محصول ها با دقت به خصوصیات متفاوتشان دارنده کاربردهای گوناگونی که در صنعت های مختلفی استفاده می گردند . نظیر چرم های لمینیت شده که تحت عنوان چرم بغل دری یا این که سقفی در صنعت ماشین سازی مورد استفاده قرار می‌گیرد . یک دسته دیگر از چرم تصنعی و مصنوعی در تنظیم و ساخت اشکال توپ های ورزشی کاربرد داراست .
ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :